TAPETY

Tapety mají kromě zútulnění interiéru několik výhod, zejména díky svým užitným vlastnostem - jsou stálobarevné, některé i vysoce odolné a omyvatelné. Zobrazují širokou škálu témat a vzorů, od klasických s ornamenty až po moderní, geometrické, přírodní motivy a stále populárnější imitace stěrek, betonu, kamenného obkladu nebo textilních struktur. Atraktivita tapet je podporávána také díky spolupráci producentů tapet s designovými značkami - MOOOI, Armani, Roberto Cavalli, Missoni a Blumarine. Vliesový podklad moderních tapet usnadňujke aplikaci i odstarnění a tím podporuje experimentování. Můžete si vybrat z různých typů a materiálů:

VINYLOVÉ TAPETY jsou oblíbené především z praktické stránky díky své povrchové úpravě, jsou odolnější vůči otěru a čistitelné. Obvykle jsou plastičtější a dostupné v nekonečných vzorech a barevných variantách.

VLIESOVÉ TAPETY jsou vyrobeny z netkaných textílií. S jejich odleskem použitými třpitkami stěnám vdechnou zcela jiný rozměr a dodají interiéru dávku luxusu. Navíc jsou prodyšné.

TEXTILNÍ TAPETY jsou populární díky své měkkosti, zútulní a zpříjemní vám pobyt v interiéru Vyrobeny jsou z tkaných textílií, nejvyšší řady zahrnují tapety z hedvábí a lnu.

TAPETY Z PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ jsou vhodné pro náročnějčí klienty v méně vytížených prostorách. Mezi přírodní materiály, ze kterých jsou tato téměř umělecká díla vyrobena, patří například jutová, rafiová, papyrusová nebo ratanová vlákna, slídové oblázky, listy leknínu, mušle capiz, kůra stromu bakbak, kokosová kůra, korek nebo dřevěná dýha.

AKUSTICKÉ TAPETY vylepšují akustiku v místnosti. Lépe absorbují zvuk, takže se netvoří ozvěna. Jsou vhodné do kanceláří, avšak zajímavé designy a exkluzivní materiály si najdou svého zákazníka i v prostorách bytu.

PROJEKTOVÉ TAPETY jsou vinylové tapety s vyšší gramáží, které zajišťují nejvyšší odolnost stěn a s jejich větší šířkou eliminují počet spojů na stěně. Jsou vhodné do více zatížených prostor, proto jsou ideální volbou pro administrativní projekty, pro chodby obytných budov nebo hotelů.

DĚTSKÉ TAPETY jsou většinou v designu pro nejmenší v příjemných pastelových barvách.

PANELY jsou stále populárnějším typem tapet. Vzor se na nich neopakuje, je to spíše druh obrazu přes celou stěnu. Jsou materiálově ve verzi vlies nebo vinyl.

V našem portfoliu máme značky módních tapet: ARTE, OMEXCO, HOOKEDONWALLS, COORDONNÉ, NOBILIS, EMILIANA PARATI, JANNELLI & VOLPI, SIRPI a další.

Kontaktní formulář

x